javascript://
Головна » Файли » Сторінка для батьків

Як відрізнити грип від ГРВІ
16.12.2016, 20:02

 Грип

 

Захворювання дуже різке. Буквально за годину людину залишають сили, сильно піднімається температура. Висока температура, до 40 градусів, тримається 2-3 дня, потім починає знижуватися. При грипі ниє все тіло, відчувається біль у м’язах. Болить голова. При цьому ніс при грипі не закладається. Як виняток – люди з хронічними захворюваннями. Горло червоніє, за 2 дня починається кашель, який може перерости в бронхіт. Лімфатичні вузли не збільшуються. У дітей при грипі часто блювота і діарея. У дорослих може виникнути діарея, але рідше. Найважче грип переноситься в перші 7-10 днів. Однак наслідки можуть відчуватися до 3 тижнів.

 

 

ГРВІ

 

ГРВІ (Гостра респіраторна вірусна інфекція) починається поступово. Симптоми проявляються до 2 днів. Температура не піднімається вище 38 градусів. За 2-3 дні вона починає знижуватися. Хворий відчуває себе розбитим, але біль не така виражена, як при грипі. Часто закладає ніс, у хворих підвищується сльозоточивість і вони часто чхають. Горло червоне. А ось сухий кашель при ГРВІ спостерігається на самому початку. Можуть збільшуватися лімфатичні вузли. Рідко бувають порушення травної системи. Триває хвороба близько тижня. Після одужання рідко відчувається слабкість і інші симптоми, характерні для грипу.

 

Як правильно лікувати грип: 6 правил (поради МОЗ)

 

Міністерство охорони здоров’я України на своїй сторінці у Facebook розмістили інфографіку, як швидше одужати хворим на грип не з групи ризику і якщо хвороба проходить без ускладнень.

 

– Захворів – сиди вдома, а щоб швидше одужати, дотримуйся наших рекомендацій, – радить МОЗ.

Категорія: Сторінка для батьків | Додав: Nataliya_K | Теги: як лікувать, як відрізнити, грип, поради, ГРВІ
Переглядів: 631 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar