javascript://
Головна » Файли » Сторінка класного керівника

Це наше і це твоє
24.09.2016, 18:40

Це наше і це твоє 

Мета: Розширювати знання дітей про природні багатства, народ , історію, ознайомити з цікавими фактами з історії української нації та відомими українцями. Формувати в школярів життєві, соціальні, громадянські компетентності, громадянську героїко - патріотичну активну позицію шляхом вивчення історії держави, її національних і культурних традицій, поваги до, усвідомлення морально-правових норм та загальнолюдських цінностей суспільства. Виховувати почуття патріотизму, почуття національної гордості за свою Батьківщину та рідний народ.

Обладнання: державна символіка України – Прапор, Герб, Гімн; ілюстрації та фотознімки відомих куточків України, відеоролики телеканалу ПЛЮСПЛЮС «Це – наше і це — твоє»; ілюстрації краєвидів України та рідного краю; елементи народної символіки; зразки вишиваних візерунків на сорочках,рушниках; портрети видатних українців і відомих людей рідного краю; тексти художніх творів; світлини пам’ятних місць України.

Хід уроку

І. Організаційна частина

1.1. Привітання учителя:

Категорія: Сторінка класного керівника | Додав: Nataliya_K | Теги: перший урок, Година спілкування, патріотичне виховання
Переглядів: 610 | Завантажень: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar